Kupując u nas, nabywasz materac na lata!

Trwałość materaca zależy od jakości komponentów zastosowanych przy produkcji. Wysoce gęsta pianka, to gwarancja spokojnego, mocnego snu. Rynek zalewają materace, których budowa oparta jest o pianki niższej gęstości (np. tak często używana T25), jednak ich żywotność jest zdecydowanie krótsza, gdyż pianki szybciej się wgniatają.
POKROWIEC
Komponenty z których tworzone są nasze materace to jakościowo pierwszy sort. Do produkcji używamy pianek o podwyższonej gęstości (np T35, HR 35), grubego filcu (600g/m2), wzmacnianej igłowaniem maty kokosowej, czy też mocnych, atestowanych i podwójnie hartowanych sprężyn. To właśnie między innymi te składowe tworzą produkt, który Państwu oferujemy – wytrzymały, solidny, dopasowany do Państwa potrzeb.

Stawiamy na jakość. Pod tym względem nasze materace dorównują tym z największych, najbardziej renomowanych firm. Na rynku pełno producentów, którzy oferują 30 lat gwarancji na materac. Trzeba jednak pamiętać, że tym okresem gwarancyjnym objęte są tylko i wyłącznie sprężyny, a nie cały materac. Z racji wysokiej jakości komponentów użytych do produkcji materaca, nasza firma może sobie pozwolić na udzielenie 5 lat gwarancji na cały wkład materaca!

Cena. Dlaczego robiąc zakupy w renomowanym sklepie, za taki sam materac jak na naszej aukcji, są Państwo zmuszeniu zapłacić ponad 2 razy tyle? Dzięki temu, że produkujemy materace tylko i wyłącznie w swoim zakładzie, cena w stosunku do jakości jest niewygórowana. Naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowego snu, dzięki produktowi o jak najwyższej jakości, po jak najniższej cenie. Kupując u nas nie dokładają się Państwo do pensji sekretarek, marketingowców, logistyków, czy sprzątaczek. Podczas procesu dystrybucji ma miejsce tylko relacja
producent – klient.

Sprawdź opinie i dołącz do klubu dobrze wyspanych!