Materac piankowy Lamar

lamar-01

Oznaczenia materaca

 

5122021391719Opis produktu

 

Materac ‘Lamar’ przeznaczony jest dla ludzi ceniących wysoką jakość, a także wygodny sen na twardym materacu. Dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu, pianka posiada podwyższone właściwości antybakteryjne, a także wysoką gęstość i żywotność.

W wyniku zwiększonej gęstości pianki – 35 kg/m3, materac uzyskuje wysoką twardość oraz wygodę, przez co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z problemami kręgosłupa. Materac szybko dopasowuje się do sylwetki, dzięki czemu zapewnia spokojny i długi sen, bez uciążliwego budzenia się w nocy.

Dodatkowo w materacu została zastosowana warstwa maty kokosowej. Jest ona wykonywana z surowców naturalnych, pochodzących ze skorupy orzecha kokosowego. Mata którą stosujemy w materacach, jest lateksowana, igłowana, oraz wulkanizowana, dzięki czemu materac nie odkształca się po długim okresie użytkowania i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki swoim naturalnym właściwościom, używana w naszych materacach mata kokosowa zapobiega odleżynom, a emitowany przez nią zapach stanowinaturalną inhalację dla dróg oddechowych.

 


 

Właściwości materaca

 

 • odpowiedni dla alergików                                                                       
 • wysoce żywotny
 • twardy, oraz stabilny
 • dwustronny, zawiera dwa różne stopnie twardości – H3, H4
 • posiada właściwości rehabilitacyjne, oraz ortopedyczne
 • zapobiega schorzeniom kręgosłupa
 • pomaga w regulacji snu
 • pakowany w dwie warstwy folii, oraz dodatkowy pokrowiec materiałowy
 • nadaje się do użytkowania z regulowanymi stelażami
 • 5 letni okres gwarancji
 • wykonany z certyfikowanych komponentów najwyższej jakości
 • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru materaca dopasowanego bezpośrednio pod potrzeby klienta

 

pokrowiec2

 

Wkład materaca

 

23 bialy Ortopedyczna pianka poliuretanowa T35 – Pianka charakteryzująca się podwyższoną twardością, oraz doskonałą jakością. Dzięki swojej wysokiej gęstości znalazła zastosowanie w leczeniu schorzeń kręgosłupa takich jak skolioza, czy dyskopatia.
13 Mata kokosowa – Produkowana jest z włókna kokosowego, wulkanizowanego naturalnym lateksem i dodatkowo wzmacniana przez igłowanie. Zastosowana w materacach zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Materac, który ma zastosowaną matę oddycha, ponieważ włókno kokosowe jest sprężyste i przewiewne, a także bardzo trwałe i elastyczne.
2 Bawełna – Dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałą wentylację materaca. Stanowi pokrycie pianki poliuretanowej, przez co pokrowiec jest łatwo ściągalny.
18 Pokrowiec  – Posiada wszyty zamek w kształcie litery “C”. Jest hypoalergiczny, w żaden sposób nie uczula i tworzy przyjazne środowisko dla alergików. Pikowany obustronnie, z możliwością ściągania i prania.

 

rozmiary Materac dostępny we wszystkich rozmiarach,
również nietypowych!”

 

allegro

 

Zobacz materac Lamar na aukcji Allegro

 

Opinie klientów

 

„Transakcja na najwyższym poziomie. Materac GENIALNY!!! Firma solidna i zdecydowanie godna polecenia. Z całą pewnością skorzystam jeszcze z Państwa oferty!” / buniusz (Allegro)