Materace


steve

Materace piankowe


Materace piankowe, których rdzeń zawsze stanowi ortopedyczna pianka poliuretanowa T35. W zależności od tego z czym T35 jest skomponowana, modele różnią się od siebie twardością, elastycznością, sposobem amortyzacji. Wszystkie materace są dwustronne, a także posiadają właściwości rehabilitacyjne, dzięki zastosowaniu pianek o wysokiej gęstości.

zobacz dostępne modele
zwiń
sprezynowe

Materace sprężynowe


Materace, których ‘sercem’ są siedmiostrefowe sprężyny kieszonkowe, wykonane z podwójnie hartowanego, certyfikowanego drutu. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dzięki czemu odwracanie drugiej osoby nie jest odczuwalne. Poprzez regulację grubością drutu z którego wykonane są sprężyny, dopasujemy twardość materaca bezpośrednio pod wagę użytkownika. Dzięki zastosowaniu odpowiednich pianek, zbliżamy się do perfekcji w trafianiu w indywidualne preferencje użytkownika!

zobacz dostępne modele
zwiń
lateksowe

Materace lateksowe


Materace z zastosowanymi warstwami lateksowymi, charakteryzują się anatomicznym podparciem dla ciała podczas snu, bez względu na przyjętą pozycję. Świetnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając zdrowy sen, który służy wypoczynkowi i regeneracji organizmu.

zobacz dostępne modele
zwiń