O nas

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą, która od czterech lat działa na polskim jak i zagranicznym rynku. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania dotyczące komfortu snu, poprzez produkcję materacy premium.

Materac to coś więcej niż mebel, dlatego każdy model stworzony został w oparciu o opinię fachowców, między innymi fizjoterapeutów. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa, gdyż w skali 75 lat, na sen przeznaczamy około dwieście tysięcy godzin. Ma on niebagatelne znaczenie, oraz wpływ na poprawę jakości naszego życia.

Nasze linie produkują materace, które są znaczone tylko i wyłącznie marką MatBox. Jest to wyznacznik wysokiej jakości, gdyż do każdego produktu i klienta podchodzimy indywidualnie.  Dobierzemy twardość, a także wykonamy materac o nietypowym rozmiarze.

Cel jaki sobie wyznaczyliśmy to sprawianie ludziom radości, wynikającej z dobrze przespanej nocy. Wysokie standardy którymi kierujemy się w doborze komponentów do materacy, sprawiają, że nasze wyroby to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących zdrowie i wygodę.

Dziękujemy za zaufanie.

Właściciel,
Małgorzata Herman.