Warto wiedzieć

 5 Dwie strony materaca stanowią powierznię użytkową, tworząc tym samym dwie strefy twardości. Materac można swobodnie przewracać.
 12 Komponenty użyte do produkcji materaca są hypoalergiczne. W żaden sposób nie uczulają i tworzą przyjazne środowisko dla alergików.
 20 Materac nadaje się do użytkowania z regulowanymi stelażami.
 19 Pokrowiec można prać w 40 stopniach.
17 Materac jest pakowany w podwójną folię, oraz dodatkowy pokrowiec materiałowy. Możliwość uszkodzenia w transporcie jest zredukowana do zera.
 21 Uczestnicząc w programie “Standard Allegro” przestrzegamy zasad zwrotów i reklamacji. Zgodnie z polskim prawem konsumenckim, mają państwo 14 dni na oddanie towaru bez podania przyczyny.
3 Komponenty użyte do produkcji materaca przeszły procesy certyfikacyjne. Jest to znak jakości, oraz solidności produktu, który Państwu oferujemy.
 4 Twardość materaca jest dopasowana indywidualnie wg. potrzeby Kupującego
 15 Materac jest w wersji lato-zima. Zwierzchnią warstwę materaca stanowi wełna, wraz z bawełną. Użytkownik ma więc możliwość wyboru strony, na której chce spać.
Letnia strona – idealnie nadaje się na upalne noce, gdyż pokrowiec po tej stronie pikowany jest w taki sposób, aby dawał poczucie chłodu i świeżości.
Zimowa strona – jest stroną przytulniejszą, wyzwalającą ciepło w kontakcie z ciałem i dlatego nadaje się na noce zimne i ciepłe, kiedy właśnie w łóżku chcesz schronić się przed mrozem i śniegiem.

 

 Pliki do pobrania:

 

pdf Karta gwarancyjna/Warunki gwarancji